• Meduse pipes

 #12502  od johnny.sharpeye
 čtv 20. úno 2014 11:06:52
Již dlouho se o tyto dýmky zajímám a ikdyž nemám reálnou šanci si pořídit ani tu nejlevnější od nich, rád bych si je vyzkoušel :D
Vím, že někde v Brně mají "obchod" nebo spíš takej shisha bar jak tomu říkají, ovšem je prý neustále plno a je třeba udělat rezervačku :cry:
Co mě nyní velmi naštvalo je to, že si úplně změnili stránky a už tam nemají ceník a hlavně kašlou na svůj český původ a silně se soustředí na mezinárodní propagaci (na druhou stranu, český trh opravdu není dělaný na prodej vodnic s cenou nad 5'000,-)

Pokud by někdo měl veliký zájem zjistit (byť třeba jen virtuálně) jaký je to požitek, s kamarády rozjíždíme pořad o vodních dýmkách a snad se nám podaří se k těmto dýmkám dostat. (Hookah Haze show, ovšem jsme banda neherců a začínáme takže mějte slitování a trpělivost)

Dýmení zdar! :shisha3:
 #13763  od Znalec z Jihovýchodu
 pon 02. úno 2015 23:44:25
Trochu šetřete superlativy.
Z mé sbírky zkušeností ať už osobních (skoro žádné) či zkušeností jiných je podstatné třeba to, že celá dýmka je ze skla, jak je vidět na těch fotkách. Tabák se cpe do proprietárního hagaru (ze skla) který je u každého modelu jiný a unikátní, a když se tam ten tabák nacpe, tak na ten hagar se položí tenké kovové sítko pro uhlíky. Na to vše se položí takové kruhovité závětří (jak jinak než ze skla). Nechci dělat prosperující firmě špatnou reklamu, ale vzhledem k tomu, že jediný co u téhle vodnice není skleněné je sítko stojan a možná redukce, a průměrný kokosový uhlík generuje teplo v řádech desítek megajoulů, staly se takové věci, že hagar se asi po 10 použití roztekl a tělo svůj vzhled změnilo také.

Co se týče kouření, nemůžu zde mluvit za sebe jelikož jsem nekouřil z pravé medúzy, ale tvrzení jiných lidí, že požitek není nijak zvlášť speciální, se s těmi mými shodují.

Tady u tohoto produktu jde prostě jen o design, o vzhled, nic víc, žádná omega technologie, a kvalitou bych se prostě taky nechlubil. Chci si taky jednu takovou pořídit, ale spíše z toho vizuálního hlediska, někam ke knihovně nebo do pracovny, a vyjímečně jí použít.
 #13764  od S.M-A-RT
 úte 03. úno 2015 21:13:45
Hlavně dneska už se s medusou prakticky nesetkáte. Požadavky firmy Meduse Design jsou tak vysoké a absurdní, že se na ně každý podnikatel vykašle. Jen abych uvedl příklad, firma musí schválit prostory vyhrazené pouze pro dýmky meduse, zároveň je provozovatel vázán k používání pouze jimi vybraných tabáků (dříve AF, dnes Medite), dále je provozovatel povinen pravidelně předávat dýmku k čištění společnosti Meduse a v neposlední řadě, dýmka se nikdy nestává majetkem provozovatele, ale jde pouze o dlouhodobý pronájem (ovšem cena je stejná). Firma si tak vyhrazuje právo v případně nesplnění či porušení povinností dýmku odebrat.

Abych to shrnul: Meduse jsou akorát designově pěkné i když v dnešní době už okoukané (základní craft série, na sepiu či nautilu človek jen tak nenarazí), tabák Medite je až na vyjímky hnus (a ta cena tomu dává korunu), bohužel už není o co stát.
Family Health Insurance Plans

v Problémy

od:sonalibagve321

pát 09. říj 2020 9:58:58

fashion jewellery sets

v Volná diskuze

od:sonalibagve321

pát 09. říj 2020 9:22:23

quick cash loan app

v Volná diskuze

od:aks218111

čtv 08. říj 2020 8:46:10

Starbuzz - blue mist

v Tabák Al Fakher

od:hookah

úte 15. zář 2020 15:16:44

Aplikace pro milovníky vodních dýmek

v Volná diskuze

od:hookah

stř 09. zář 2020 14:42:52

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 206 uživatelů dne úte 19. lis 2019 2:51:54

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti
Legenda: Administrátoři, Globální moderátoři, VIP

Statistiky

Celkem příspěvků 14488 • Celkem témat 1719 • Celkem zaregistrovaných uživatelů 1823 • Nejnovějším uživatelem je Riyasharma123

O Zabubláme.cz

Milí přátelé, vítáme Vás na fóru o vodních dýmkách. Najdete zde rady a názory na vodní dýmky, tabák a příslušenství. Můžete se na nás obrátit i v případě problémů při přípravě vodní dýmky, nebo pokud potřebujete technickou radu, nebo jinou informaci v oblasti vodních dýmek.

Vodní dýmky

"Když kouříte vodní dýmku, máte čas na přemýšlení. Učí vás trpělivosti a toleranci a umožňuje vám užít si pobyt v dobré společnosti. Kuřáci vodních dýmek mívají mnohem vyrovnanější přístup k životu než kuřáci cigaret."