• karma nebo shapespipes

#14886  od hajiborojobo
 stř 26. říj 2016 10:33:54
čaute, kaya už mě smolí, sháním novou, chtěl jsem velmi vychvalovanou karmu kvůli kvalitě pokouření, objevil jsem ale i http://www.shapespipes.com/buy-hookah-o ... etail.html která se mi prostě líbí,cenově výjde o něco málo dráž s dovozem, ale rád bych názor odborníka :) 12-16mm možnost ovoce,prosvetlení led atd..

později pojedu kombo s maximussem
 #14887  od shadovmaster
 stř 26. říj 2016 13:49:57
Karma je boží. Tu můžu jen doporučit ;)
Tu druhou neznám.
 #14888  od S.M-A-RT
 stř 26. říj 2016 23:40:28
S shapes obecne moc dobrou zkusenost nemam, vzdy tam je neco co kazi celkovy dojem z te dymky. Tady mi prijde napriklad uplne nelogicky ten difuser. Dirky ma vysoko takze bud budou zakryte vodou jen par mm a nebude se dostatecne chladit kour nebo kdyz se udela hladina dle difusoru pak zase bude spodni pruduch moc hluboko a bude to omezovat celkovy tah. Karma je kvalitni dymka i kdyz ma take sve drobnosti, treba horni trn je na muj vkus az moc siroky a mel jsem problem tam dostat korunky jako je smokelab v2, kde se muselo pouzit tenke tesneni ala egypt.

Kazda dymka ma sve pro a proti, pokud chces plne rozebiratelnou moderne vypadajici dymku muzes zkusit ten shapes (za funkcnost nijak nerucim) naopak pokud chces masivni dymku s prvky klasiky a dreva, ber karmu :)

Kdyz budes mit nejake dalsi dotazy klidne napis PMku :)
 #14891  od hajiborojobo
 čtv 27. říj 2016 8:02:04
děkuji za užitečnou odpověď ;)
existuje něco moderního v kovovem provedení se širokýma trubkama jako karma?

btw ten diff. je tak 1,1.5 cm nad koncem, nepříjde mi to nějak divoký, já mám silikonový diff, a kromě hlasitosti dýmky to žádný efekt nemá podlé mého názoru..šlo by to "zalepit" kdyby byl problém :D
 #14893  od S.M-A-RT
 čtv 27. říj 2016 15:43:19
Kaya INOX ma velke prumery i rouzmery zavitu, nerez ocel, plne rozebiratelna masivni dymka :-) Pokud nerozbijes vazu tak je to prakticky dymka do konce zivota :-) Jeste k tomu difuseru, prave ze i ten 1cm je dost. Jde o to ze kdyz budes delat hladinu kdy voda by mela byt tak 1.5-2cm nad pruduchem stemu tudiz kdyz to das dle difusoru bude voda az 3cm nad spodkem stemu coz uz dost omezuje funkci a ten difusor ma dle me malo direk na slusny tah a kdyz das vodu podle spodku stemu tak zase bude diffusor ponoreny jen trosku. Mozna se pletu ale na prvni dojem mi to prijde dost zvlastni :)
Family Health Insurance Plans

v Problémy

od:sonalibagve321

pát 09. říj 2020 9:58:58

fashion jewellery sets

v Volná diskuze

od:sonalibagve321

pát 09. říj 2020 9:22:23

quick cash loan app

v Volná diskuze

od:aks218111

čtv 08. říj 2020 8:46:10