• Elektrický uhlík

• Vaping, e-shisha, e-cigareta, e-korunka
Vaping, e-shisha, e-cigareta, e-korunka
 #11640  od petahalamka
 ned 06. led 2013 21:20:56
zdravím
Mám tento uhlík doma, taky mě to zaujalo , ale jsem z něho docela zklamaný. 1. rozpaluje na malou teplotu a vodní dýmka netahá jak má , kouř je s ním taky mizerný ... Mám ho doma od konce léta, ale používám stále nezápalné bambusové uhlíky
 #11642  od Ana_bubble_xien
 ned 06. led 2013 22:34:49
Taky jsem pošilhával, dokonce našel i za velmi levný peníz, ale zatím jsem do něj nešel. Našel jsem dost zmínek, ale veskrze zatím spíše vlažnější a už vůbec ne pro mé potřeby light dýmkaře, co ulítává na Shiazo.. Tady je třeba jeden pěkný článeček :
http://lepsidymka.blogspot.cz/2012/08/e ... uhlik.html
 #12277  od davidzajicek
 pát 20. zář 2013 22:13:43
Zdravím kolegy :D Chtěl bych přispět svou zkušeností... Koupil jsem elektrický uhlík s vidinou nezkažené chuti tabáku, zdravějšího pokuřování, možná i příjemnějšího dýmu :D Dorazil domů, a při první zkoušce se dělo přesně to, co tu popisujete... nedostatečné teplo, kouř na prd, k ničemu... Ovšem, za ty peníze jsem se nehodlal jen tak vzdát, a prošmejdil jsem internet křížem krážem... a! Díky radám na různých fórech jsem dneska okusil asi nejlepší vodní dýmku :D
Používám vortex korunku, ale tento postup by měl být funkční i s obyčejnou (ozkouším a dám vědět ;D)
1) Vezměte korunku, naplňte tabákem jako vždy... Před děrováním alobalu přitlačte e-uhlík na alobal, aby na něm zůstal otisk...
2) uhlík sejměte, udělejte jednu dírku uprostřed korunky...
3) vezměte špendlík, či cokoliv ostrého, a začněte vytvářet takové 'sluníčko'... tzn. od kruhového obrysu po uhlíku směrem ke středu (nedírkujte... prostě zabodnout a táhnout, protrhnout alobal
4) doporučuji 6 'paprsků' :D pěkně rovnoměrně
5) přiložte e-uhlík a obalte ho alobalem tak, aby jediný otvor zůstal u kabelu
6)nastavte teplotu tak, aby se vám nepálil tabák ;D
7) Užijte si nerušenou chuť i vůni vašeho tabáčku :shisha3:
 #12328  od Makec
 úte 22. říj 2013 7:40:21
davidzajicek píše: 1) Vezměte korunku, naplňte tabákem jako vždy... Před děrováním alobalu přitlačte e-uhlík na alobal, aby na něm zůstal otisk...
2) uhlík sejměte, udělejte jednu dírku uprostřed korunky...
3) vezměte špendlík, či cokoliv ostrého, a začněte vytvářet takové 'sluníčko'... tzn. od kruhového obrysu po uhlíku směrem ke středu (nedírkujte... prostě zabodnout a táhnout, protrhnout alobal
4) doporučuji 6 'paprsků' :D pěkně rovnoměrně
5) přiložte e-uhlík a obalte ho alobalem tak, aby jediný otvor zůstal u kabelu
6)nastavte teplotu tak, aby se vám nepálil tabák ;D
7) Užijte si nerušenou chuť i vůni vašeho tabáčku :shisha3:
To by mě zajímalo, kdo a hlavně jak vymyslel takový šílený postup :D Ale jestli funguje,tak paráda :D
 #14841  od Kvapík2
 úte 20. zář 2016 14:42:35
Tak teď jsem zmatený - on je rozdíl v elektronické dýmce a pak je ještě vodní elektornická dýmka? :O :oops:
 #14843  od shadovmaster
 úte 20. zář 2016 18:22:21
Kupte si heat management system (Kaloud Lotus, CWP Heatkeeper, Oduman Ignis, MIG Razor). Ušetříte si tohle sr*ní a úroveň Vaší dýmky pozvednete o několik levelů výš... :shisha3: :shisha3:
Výběr vodní dýmky pro začátečníka

v Výběr vodní dýmky

od:tommy007

ned 07. bře 2021 1:32:00

Staré tabáky do vodnice

v Rady, vychytávky

od:hookah

stř 24. úno 2021 11:19:22

Propálený koberec

v Volná diskuze

od:Elemina

pát 29. led 2021 22:44:13