• Starbuzz E-hose , elektronicka vodnice

• Vaping, e-shisha, e-cigareta, e-korunka
Vaping, e-shisha, e-cigareta, e-korunka
 #12370  od Koozy
 stř 13. lis 2013 2:15:01
Zdravim vsechny dymkare, vykourim tak vodnici denne a porad me nebavi vodnici pripravovat, nehlede na to kolik skody uz napachaly uhliky, nejvic mi na tom vadi , ze do sebe taham to svinstvo z uhliku ... ale proste mi to chutna a rad si vodnici dam.Na netu jsem ted narazil na elektronickej slauch od Starbuzzu, co maji v USA, vsichni to chvalej a dymi to jak blazen ostatne mrknete sami

https://www.youtube.com/watch?v=Idza7dF ... ata_player
.kdyby tam skocila cenzura, tak mrknete na youtube na recenze Starbuzz ehose ... me osobne to ohromilo hlavne z toho duvodu, ze bych do sebe netahal ty svinstva z uhliku .... uvazuji o koupi, protoze se to da normalne objednat do cr . CENA je teda vysoka , ale myslim si, ze to stoji za to...

Jaky mate na starbuzz ehose nazor ?:) :shisha3:
 #12371  od Kosak
 stř 13. lis 2013 10:27:14
Svinstva z uhliku ti vadi a tohle je 100% neskodlivy vid :D Aby to nebylo jeste horsi.. Navic priprava vodni dymky je toho proste soucasti a taky je to neco jinyho kdyz si ji pripravujes sam zkousis vsechno mozne a tak :) tohle bych rekl.ze neni vylozene nahrada.
 #12375  od Koozy
 ned 17. lis 2013 22:11:50
Urcite dej vedet, taky o tom uvazuju :) zrovna ted mam chut na vodnici , ale za prvy se mi to nechce pripravovat a za druhy bych si chtek jen tak 30min poprdet :)
 #12376  od bezerker
 ned 17. lis 2013 22:50:36
Jelikož pořizovačka je sakra mastná, tak jsem si na zkoušku pořídil e-cig od square ze starbuzzý řady (konkrétně nonicotie pirat´s cave) jestli to vůbec bude mít smysl. A nakonec chuť výborná. Dýmivost malá, ale tak je to e-cig s dírkou jak pro špendlík :) Vcelku mě ta malá mrška překvapila...

Na e-hose jsem vcelku dost zvědavý. Zatím jsem o tom na internetu četl jen samou pozitivu...
 #12378  od Koozy
 pon 18. lis 2013 17:39:32
Tak jestli jde jen o bublani tak sis mohl poridit Heba filtr neboli bublinkovac, kterej se nasazuje na konec trubice dymky, ktera je ve vode , udela ti to vic malych bublinek a dymka neni skoro slyset a cena je 40kc :)
 #12382  od Makec
 úte 19. lis 2013 4:52:28
Koozy píše:Tak jestli jde jen o bublani tak sis mohl poridit Heba filtr neboli bublinkovac, kterej se nasazuje na konec trubice dymky, ktera je ve vode , udela ti to vic malych bublinek a dymka neni skoro slyset a cena je 40kc :)
Vida, nevěděla jsem, že něco takového existuje :D to by se mi docela často hodilo
 #12405  od bezerker
 pon 02. pro 2013 22:23:13
Tak eHose je doma. Akorát jsem na celnici musel vysolit ještě nějakých 1800,-...nu což, za srandu se platí :) Jinak doporučuji eHose objednat odněkud z EU aby jste neměli trable s celníkama. 3x250g Starbuzzý pochoutky, co byla v balíku mi byla vydána s přimhouřením všech třech očí celníka :)

Teď k eHose...první, co mě napadlo po vybalení, bylo "a sakra" (v pozitivním slova smyslu). Technologické zpracování je opravdu úžasné. Dýmka byla téměř plně přednabita. Stačilo jí nechat cca půl hodinky v nabíječce a už na mě mrkala zeleně. K nabíječce...ta má americkou vidlici a bez redukce jí nelze používat. Na to jsem pamatoval a redukci si pořídil, ale ouha... americká zásuvka není "zapuštěna" do zdi jako ta naše. Tudíž jsem na redukci vzal štípačky a kombinačky a zarovnal jí. Ne moc profi, ale chtěl jsem nabíjet hned :D Adaptér má standardní hodnoty a lze jí s redukcemi použít celosvětově. Jelikož se jedná o 5V/1,5A tak to vidím tak, že v blízké době si udělám redukci z USB na nabíjecí kolík a použiji k nabíjení adaptér k telefonu. Konkrétně nabíječka od samsungu s 5V/2A co mám k note2.

Teď k samotné eHose. V krabici jsou dvě cartridge s blue mist náplní a ty okamžitě putovaly do nitra dýmky. Mám v zásobě ještě další balení bluemist, piratscave a golden grape. První potáhnutí mě opravdu posadilo na zadek. Chuť je naprosto famózní. Nedostavil se žádný nepříjemný efekt, jako u eCigaret. Jen chladivý dým a plná chuť. Říkám si, že simply mint musí být opravdu šlupka :) Každopádně uvidíme...mám v plánu postupně objednat všechny příchutě.

Zatím jediný zápor (ale to záleží na úhlu pohledu) je, že cartridge neobsahují nikotin. Ale vzhledem k tomu, že na mě z jedné z krabiček s náplněmi vypadl letáček hlásající dostupnost nikotinových kazet (nikde na netu jsem je nenašel) je to spíš jen otázka času kdy se objeví.

Suma sumárum, pokud máte zbytečných 4-5tisíc, vřele doporučuji. Další klady/zápory ukáže až čas strávený s touto (v mém případě) rudou krasavicí ;)

PS.: psaní jsem musel chvílemi přerušovat...neviděl jsem na monitor kvůli dýmu z eHose :D
Výběr vodní dýmky pro začátečníka

v Výběr vodní dýmky

od:hookah

úte 23. bře 2021 14:29:03

Staré tabáky do vodnice

v Rady, vychytávky

od:hookah

stř 24. úno 2021 11:19:22

Propálený koberec

v Volná diskuze

od:Elemina

pát 29. led 2021 22:44:13