• čajovny v Praze

• Shishabary kde se kouří vodní dýmka
Shishabary kde se kouří vodní dýmka
 #10570  od neverstopexploring
 ned 05. úno 2012 2:06:24
Hledám nějakou kvalitní čajovnu v Praze. Navštívila jsem asi 5-6 čajoven v Praze, dokonce na doporučení. Ale ani jedna z nich nesahala olomouckým čajkám po kotníky.. To jsem si zvykla na luxus v Olmu nebo ty pražský čajky stojej fakt za nic..?! Mizerná nabídka čajů, neskutečné zapomínání objednávek, podivné interiéry a odmítnutí donesení dalšího uhlíku?! (ke každé dýmce jen jeden uhlík..) :(
 #11388  od ptero
 ned 02. zář 2012 14:34:12
neverstopexploring píše:Hledám nějakou kvalitní čajovnu v Praze. Navštívila jsem asi 5-6 čajoven v Praze, dokonce na doporučení. Ale ani jedna z nich nesahala olomouckým čajkám po kotníky.. To jsem si zvykla na luxus v Olmu nebo ty pražský čajky stojej fakt za nic..?! Mizerná nabídka čajů, neskutečné zapomínání objednávek, podivné interiéry a odmítnutí donesení dalšího uhlíku?! (ke každé dýmce jen jeden uhlík..) :(

Je to trošku pozdě, ale přece... kvalitní čajovny znám 2: Dejvická a Ostrovní.... :-) dobrý čaje, vodnice, i obsluha...
 #12946  od Petr
 čtv 08. kvě 2014 13:46:17
Zkuste vyzkoušet čajovnu Tea Lounge na adrese Přibyslavská 10, Praha 3. Byl jsem tam minulý na vodní dýmce Meduza a zavaděcí akce na ní byla s 30% slevou, na běžnou pak 20%. Můžu jen doporučit. Super přístup.
 #13404  od minegg
 pon 25. srp 2014 16:08:19
Mohu doporučit TeaLounge nebo Dobrou čajovnu v ostrovní. Super obsluha a dýmky vždycky parádní.
Uhlíky jsou v obou případech zadarmo což je fajn !
 #13577  od PatrikPodzimek
 stř 22. říj 2014 19:27:16
Teď jsem po dlouhý době konečně našel čajovnu co za to stojí - Děravý kotlík. Neni v centru ale na Petřinách, kde stejně za chvilku otevřou metro a navíc to mam kousek :D Tabáky arena, starbuzz, nakhla na kokosácích, nebo na vyžádání s kaloudem. Původně bych doporučení ani nepsal, ale vážně mě potěšili, majitel je normální člověk, který ví co dělá, interiér je moderní a přesto se v něm dobře relaxuje. Dokonce maj dost rychlej internet, což já třeba když pracuju u vodnice dost ocenim.
Čajka je nová a tak tam zatim neni ani moc narváno.
Pardon, že jsem se takhle rozepsal, ale fakt mě potěšili a v dobrý náladě rád předam i dobrý slovo.
čau Paťas :shisha3:
PS Děravý kotlík
 #14749  od gaiamia
 úte 26. črc 2016 9:18:59
Mimo zmíněné čajovny je ještě fajn "čajovna" soukromí shisha klub Máchovka. Je to malá čajovnička o dvou místnostech, kde jedna je v čistém svetlém stylu a druhá je klasické tmavší místnost s polštáři a gauči. Obsluha je kamarádská a rádi si s vámi zahrají nějakou tu hru, co tam mají. Vodní dýmky jsou skleněné a tabáčky mají od různých firem, mají i vyhlášené tabéky z ameriky. :shisha3:
Proč to ale úplně není typická čajovna? Mají zde mimo čajů a možnost limonád, pivka či ciderů. Pro někoho divná věc v čajovně, mě to totěšilo, neboť teď v létě si opravdu nevychutnám teplý čaj :P
 #14915  od Ron
 úte 15. lis 2016 17:06:53
Jakou máte nejradši v Praze? A je třeba nějaká nově otevřená, která by mi unikla?
Výběr vodní dýmky pro začátečníka

v Výběr vodní dýmky

od:tommy007

ned 07. bře 2021 1:32:00

Staré tabáky do vodnice

v Rady, vychytávky

od:hookah

stř 24. úno 2021 11:19:22

Propálený koberec

v Volná diskuze

od:Elemina

pát 29. led 2021 22:44:13