• Three kings

• Vše o uhlících, které zapálíte jedním škrtnutím zapalovače.
Vše o uhlících, které zapálíte jedním škrtnutím zapalovače.
 #435  od Medvěd
 čtv 28. srp 2008 11:40:31
souhlasím se Shamanem že sou v poho.mě nepřijde že by byly jakkoli křehčí než kterýkoliv jiný rychlozápaný uhle...
 #595  od exskipper
 stř 01. říj 2008 23:17:45
mno po vyzkoušení three kings musím uznat..že moje dobu čadění s instant lite 50mm jsou již minulost :lol:
 #597  od Shamann
 čtv 02. říj 2008 15:08:52
exskipper píše:mno po vyzkoušení three kings musím uznat..že moje dobu čadění s instant lite 50mm jsou již minulost :lol:
Na luxus si rychle zvykneš :lol: :lol:
 #1148  od eXi3
 ned 08. bře 2009 13:57:31
Tak TK jsou bezpochyby nej :shisha3: .......avšak na jedné stránce o tabácích, uhlících....... jsem se dočetl, že kvalitatvně se s TK mohou rovnat uhlíky Miraculum, prý jsou dokonce pevnější. Máte někdo nějaké zkušenosti s nimi?

http://www.zahulimeuvidime.cz/p66/uhlik ... -33-mm/959
 #1165  od Shamann
 pon 16. bře 2009 0:28:13
eXi3 píše:Tak TK jsou bezpochyby nej :shisha3: .......avšak na jedné stránce o tabácích, uhlících....... jsem se dočetl, že kvalitatvně se s TK mohou rovnat uhlíky Miraculum, prý jsou dokonce pevnější. Máte někdo nějaké zkušenosti s nimi?

http://www.zahulimeuvidime.cz/p66/uhlik ... -33-mm/959
Jojo, Miraculum jsem jednu dobu používal před TK, Nejsou zas tak špatné,ale TK jsou přece jen TK,takže jestli bych si měl vybrat jestli TK nebo Miraculum,sahnu rozhodne po TK .o)
Co se týče pevnosti... nějaký velký rozdíl jsem v tom neshledal... jediné co je evidentní je ten ohňostroj při žhavení .o)
 #1246  od Aldair
 pát 24. dub 2009 15:20:39
Tak jsem se nechal zlákat vašima názorama na Three kings uhlíky a pár jich objednal a musím uznat, že to je paráda. Při rozpalování nesmrdí a i docela slušně žhaví, jen možná díky fórovému obalu jsou uhlíky potlučené a trochu se po stranách drolí. Takže Shisha Lite nikdy více.
 #1327  od Perthorn
 stř 15. črc 2009 17:27:16
Aldair píše:Tak jsem se nechal zlákat vašima názorama na Three kings uhlíky a pár jich objednal a musím uznat, že to je paráda. Při rozpalování nesmrdí a i docela slušně žhaví, jen možná díky fórovému obalu jsou uhlíky potlučené a trochu se po stranách drolí. Takže Shisha Lite nikdy více.
Včera mi došel balík s tabáčky a těmito uhlíky... tak jsem neodolal a i když na hodně improvizované vodnici jsem to vyzkoušel.
Abych pravdu řekl tak z toho drolení jsem byl dost vylekaný... nevím jestli jsou takové normálně ale drolí se teda hodně (o lámání ani nemluvě, to se mi to samo rozdrobilo mezi prsty). Myslel jsem, že jsem jen narazil na špatný, otlučený balík, ale koukám, že nejsem sám kdo tu o tom píše.

Shisha Lite se sice lámou dobře ale druhá věc je, že v tom ten tabák skoro necítíte.
Chuťově jsou asi vážně TK nejlepší a i na jejich struktuře je vidět, že v tom není žádný sajrajt.
 #7600  od JohnnyAMD
 pon 11. dub 2011 13:52:30
mam dotaz kterej je jasnej a nebyl to zodpovězenej ..... ze všech RZU mě bolí hlava kvuli chemii... jak je to s TK? bolí po nich hlava jako po shisha lite? nebo ne? ....je v tom chemie nebo jak je pořešený to rychlo zapalování?
 #7601  od šroubovák
 pon 11. dub 2011 14:03:05
já to zatím nepoznám, ale zdaj se mi dobrý, jen se hodně drolej, bejt tebou vyzkoušim uhlíky starbuzz 35mm prej to je skoro jako kokosák, stojej okolo čtyřiceti korun a za zkoušku nic nedáš, vyhledej si to, jeden obchod s dýmkama v česku je má
 #7616  od kefalyn
 úte 12. dub 2011 13:43:09
JohnnyAMD píše:mam dotaz kterej je jasnej a nebyl to zodpovězenej ..... ze všech RZU mě bolí hlava kvuli chemii... jak je to s TK? bolí po nich hlava jako po shisha lite? nebo ne? ....je v tom chemie nebo jak je pořešený to rychlo zapalování?
Po shisha lite bolí hlava snad i VD
Ale mě přišli vždycky TKčka slušná alternativa když není jak jinak rozpalovat kokosky :D
Aplikace pro milovníky vodních dýmek

v Volná diskuze

od:hookah

pon 06. led 2020 14:33:50

Zpětný ventil, těžké vyfukování

v Problémy

ned 05. led 2020 19:24:54

Upgrade dýmky

v Výběr vodní dýmky

čtv 19. zář 2019 23:31:03