• "japonske uhliky"

• Vše o uhlících, které zapálíte jedním škrtnutím zapalovače.
Vše o uhlících, které zapálíte jedním škrtnutím zapalovače.
 #745  od frankie_kokotus
 pon 29. pro 2008 8:45:14
Originální japonské uhlíky z Kyota patří v současné době ke světové špičce tam, kde je zápalných uhlíků třeba. Uhlíky jsou sice menší, ale vydrží hořet hořet stejně dlouho jako velké rychlozápalné uhlíky díky velmi kvalitímu způsobu jejich slisování.
Kód: Vybrat vše
http://www.vegetalismus.cz/japonske-uhliky/detail-17-250.html
Zcela nahodou jsem narazil na tyhle uhliky, objednaval jsem si naky bylinky a narazil jsem na japonske uhliky. Mate s nima nekdo nakou zkusenost, nebo znate je? Pac ja je vidim poprvy... ... jestli teda jsou urceny i pro vodniky..?..
 #746  od exskipper
 pon 29. pro 2008 11:37:14
mno jo,ale aby to nebyli bylinný uhlíky...to už pak můžeš skusit kouřit vodárnu přez františka..ten ma taky slušnou výhřevnost :lol:
 #747  od Vasek
 pon 29. pro 2008 12:12:26
frankie_kokotus píše: ... objednaval jsem si naky bylinky ....
Jaký bylinky? A na co? :)
 #748  od frankie_kokotus
 pon 29. pro 2008 13:43:53
exskipper píše:mno jo,ale aby to nebyli bylinný uhlíky...to už pak můžeš skusit kouřit vodárnu přez františka..ten ma taky slušnou výhřevnost :lol:
ja nevim, jsem naprosty laik, proto se ptam na co to vlastne uhliky jsou... ...ale nic o zadnejch bylinkach jsem se nedocet... jinak kourit pres franze, hmmm, to by bylo pro opravdovy labuzniky:p
Vasek píše:
frankie_kokotus píše: ... objednaval jsem si naky bylinky ....
Jaký bylinky? A na co? :)
vsechnomozny:)
calea a africky koren snu - zvysuji snovou aktivita, "vylepsuji" sny a zlepsuji "zapamatovatelnsot" snu - proste a jednoduse lepe a vice se sni :)
guarana a kola - stimulanty, zlepsuji fyzickou i psychickou kondici, lepe se pracuje a lepe mysli, takovej levnej, ucinej, prirodni energydrink
brahmi, ašvagandha, gotukola - brahmi je velmi vhodna pro kuraky marijuany - regeneruje poskozenou pamet, zrychluje reakce a je proti dusevnim chorobam:) asvagandha je pri fyzickym ci psychickym vycerpani a na nespavost a gotukola je tzv. mozkovy nutrient - posiluje pamet a zlepsuje koncentraci
citronik - zvyseni rychlosti metabolismu a jeho energizace
šanta kocici - zajimava bylinka, psychodelikum podobne konopi, uklidnuje pred spanim a taky je svetozname proslula ucinkem na kocky, ktery ji povazujou za neodolatelnou hracku a jsou po jejim ocichani silne euforizovane (na naky kocce to vyzkousim, ale asi na tom neco bude, kdyz se po tom cela ta bylinka jmenuje :) )

Neco z toho uz jsem vyzkousel a mam s tim dobre zkusenosti (koren snu, guarana, cola) a zbytek zkousim. Povetsinou se jedna o zpusob uziti formou caje a neco se kouri :)
 #751  od admin
 úte 30. pro 2008 17:37:17
Jednou jsem si dal čaj Guarana a mohu potvrdit, skoro lepší jako káva...potom jsem nemohl 5 hodin zavřít oči, ikdybych se přetrhl.
 #753  od frankie_kokotus
 úte 30. pro 2008 21:53:00
jestli myslis caj, jako klasicky pytliky, tak tohle je cista prirodni guarana a proto je mnohel lepsi a ucinejsi. Je to takovej prasek, kterej se bud rozmicha s yogurtem nebo dzusem a nebo pro labuzniky s kavou, podle chuti:)

takhle to vypada :
Kód: Vybrat vše
http://www.vegetalismus.cz/guarana-semeno-mlete/detail-4-58.html
 #756  od Jitrocel
 sob 03. led 2009 17:50:56
K uhlíkům. Pokud jsou to ty stříbrné, tak ty jsem také měl. Nejsou špatné. Dokonce žhnou podobně dlouho jako kokosáky, ale mají několik chyb. Musí se rozpálit, aby se ten stříbrný povlak sundal. Jakmile se sundá (lépe řečeno odloupese a nadělá bordel) uhlík je připraven. Výhřevnost je dobrá, ale uhlíky se teplem rozpadají na drobné kousky, které si s kobercem umí pěkně poradt :). Kokosáky jsou nejlepší.

co se týče guarany, je to lepší jak kafe. Dá se koupit přírodní. Vypadá to jako větší bukvice, kde se oloupe tvrdá slupka a semínko vevnitř se pak jí. Je dost tvrdé a pomalé cucání zabere skoro hodinu. Má lehce nahořklou chuť. Účinky jsou povzbuzují a vcelku dlouhodobé. Přicházejí ale asi až po hodině, ale orpoti kávě doznívají skoro 5 hodin. Také je výborná vlastnost, že po použití se vám mírní pocit hladu, žízně a tělu líp snáší vyšší teploty. takže je to super na práci v letních dnech.
 #759  od frankie_kokotus
 sob 03. led 2009 18:38:27
Jitrocel píše: co se týče guarany, je to lepší jak kafe. Dá se koupit přírodní. Vypadá to jako větší bukvice, kde se oloupe tvrdá slupka a semínko vevnitř se pak jí. Je dost tvrdé a pomalé cucání zabere skoro hodinu.
Ja preferuju uz rozemlete na takovou "oranzovou mouku", s yougurtem je luxusni:)
Aplikace pro milovníky vodních dýmek

v Volná diskuze

od:hookah

pon 06. led 2020 14:33:50

Zpětný ventil, těžké vyfukování

v Problémy

ned 05. led 2020 19:24:54

Upgrade dýmky

v Výběr vodní dýmky

čtv 19. zář 2019 23:31:03