• Led do vázy + přidané ovoce (dřen)

  • Jak udělat vodní dýmku ještě lepší a chutnější.
Jak udělat vodní dýmku ještě lepší a chutnější.
 #12149  od SpArrKy
 sob 20. črc 2013 22:33:28
Ahoj lidi urcite kazdy ví o čem mluvím, koukal jsem a nikdo to tu jeste zvlast nenapsal :) tak snad nevadi ze to sem napisu.

Jedná se o to že hodně z vás dává do vodnice led ale já to dělám možná že jinak, možná že stejně. Fígl spočívá v tom že ledové kostky co se dávají do pití jsou vymyšlené tak aby se v pití rozpoušteli celkem rychle proto máte pokud to neděláte doma velmi málo času na to užít si chlazený dým než se led rozpustí a voda zteplá na okolní teplotu.

Můj způsob, rozepíšu v krocích:
1. Dám si udělat led v láhvi (šlo by i v jiné nádobě)
2. Nechám to v mrazáku přez noc než je voda natolik zmrzlá že byste si o to rozbyly hlavu :D Celkem vliv ma kompaktnost ledu (je v celku v lahvi a udrzuje se dlouho chladný a nerozpousti se)
3. Vezmete uterku (napr.) nebo ja to delam tak ze rovnou vezmu lahev a paličkou ( já kladivem :D) mlátím do lahve popř. do ledu zabaleného v utěrce něž udelám tříst (malé kousky ledu).
4. Ty nasypu do vázy vodnice a prileju vodu popr. necham lehce rozpustit :) aby tam byla voda a tyčka byla pod vodou :)) okolo tech 2 centimetrů :))
5. Vynikající kombinace při pomerančovém tabáku např. udělat led z vody s pomerančovou šťávou nebo z pomerančového džusu a nebo vymačkat do tříšte 1-2 pomeranče
6. Když doma vyndám led z mrazáku jedu s nim na louku kde hulím s kamosema tam led zpracuji na tříšt a po hodine hulení je ve váze minimálně jeste půlka tříšte až se divím že to vydrží tak neskutečně dlouho :O :))

Velmi to zprijemni dym a po tom co jsem to vyzkousel uz nikdy teplej dym nechci :DDD