• Obrázky vašich vodniček

• Vše okolo vodních dýmek.
Vše okolo vodních dýmek.
 #2801  od smolda164L
 ned 01. srp 2010 13:43:54
Taky bych se rád pochlubil svojí dýmkou :) Takže tady je:

Obrázek

Je bez pěti centimetrů metr vysoká, z mosazi, ručně zdobená. Tělo je zdobené broušením. Tahá suprově a taky suprově spaluje tabák :) Kouření z ní je radost :D

Na tom eshopu je teď ve slevě. Tahle velká vodnice za 1000 kč? Říkal jsem si, že to bude nějaký šméčko, ale opak je pravdou :) byly tam sice nějaké nedodělávky, ale nic, s čím bych si neporadil :)

P.S. voda v karafě není špinavá :D je to mátový čaj - dával jsem si extra mátovou kombinaci zrovna :)
Naposledy upravil(a) admin dne úte 03. srp 2010 16:42:42, celkem upraveno 1 x. Důvod: Smazán odkaz
 #2803  od Darke
 ned 01. srp 2010 17:54:00
Vsak je to suverene nejlepsi shop na vodni dymky a hlavne dovazi vodarnicky z Jordanska... jinak dymka pekna.
Naposledy upravil(a) admin dne úte 03. srp 2010 16:44:46, celkem upraveno 1 x. Důvod: Smazán odkaz
 #2804  od smolda164L
 ned 01. srp 2010 18:06:38
Darke píše:Vsak je to suverene nejlepsi shop na vodni dymky a hlavne dovazi vodarnicky z Jordanska... jinak dymka pekna.

Btw =cenzura= a =cenzura= jsou vpodstate stejny shop.

Akorát byl problém - neposlali kleště, těsnění na šlauch a kulička ve ventilu chyběla...ale tak to mě zase tak netíží :) ale trochu to zklamalo
 #2805  od Darke
 ned 01. srp 2010 20:06:03
smolda164L píše:
Darke píše:Vsak je to suverene nejlepsi shop na vodni dymky a hlavne dovazi vodarnicky z Jordanska... jinak dymka pekna.

Btw =cenzura= a =cenzura= jsou vpodstate stejny shop.

Akorát byl problém - neposlali kleště, těsnění na šlauch a kulička ve ventilu chyběla...ale tak to mě zase tak netíží :) ale trochu to zklamalo
Zajimave, ja sice objednaval od druheho zmineneho shopu, ktery byl cenzurovan, ale vsechno bylo naprosto perfektni, btw zajimalo by me co ma admin proti tomu shopu a ze mu nevadi =cenzura=... asi vi ze je to obchod kteremu zahulimeuvidime.cz nemuze konkurovat, no co uz :)
 #2810  od admin
 úte 03. srp 2010 16:46:23
Konkurence nám nevadí, akorát fórum spadá pod zahulimeuvidime.cz a proto jsou tu zakázané odkazy na cizí eshopy, viz. pravidla.
Co se týče zmiňovaných eshopů, je každého věc kde nakoupí. My se řídíme kvalitou a ne kvantitou, tudíž když si někdo koupí dýmku z číny, je to jeho věc - my nabízíme hlavně kvalitní zboží za co možná nejlepší ceny. Navíc si rozhodně nemyslím že nemůžeme konkurovat, stačí se podívat například na nabídku tabáků...
 #2950  od apollo444
 sob 14. srp 2010 23:47:58
admin píše:Konkurence nám nevadí, akorát fórum spadá pod zahulimeuvidime.cz a proto jsou tu zakázané odkazy na cizí eshopy, viz. pravidla.
Co se týče zmiňovaných eshopů, je každého věc kde nakoupí. My se řídíme kvalitou a ne kvantitou, tudíž když si někdo koupí dýmku z číny, je to jeho věc - my nabízíme hlavně kvalitní zboží za co možná nejlepší ceny. Navíc si rozhodně nemyslím že nemůžeme konkurovat, stačí se podívat například na nabídku tabáků...
Co je myšleno tou kvalitou, šlauchy u vodních dýmek topmark vyráběné z etiket od egyptské cocacoly ? ... inu... každý dle svého gusta... Nicméně, to co budete cenzurovat a co né, je samozřejmě jen vaše věc, pač to je váš web a lidi sem chodit nemusí, ale mě zarazila teda ta kvalita...
 #2952  od vojta36
 ned 15. srp 2010 0:50:25
moucada84 píše:jj soupravu mám,ale zrovna byla v myčce... :) :shisha3: ikdyž je prvda, že ji používám opravdu zřídka kdy.... :)
to já si aci dám ňejaké chlazené nealko jako třeba cola nebo šťáva... :) :shisha3: a taky jsem přišel na to, že když se napiješ nějakého chlazeného nápoje tak se dým o něco málo zzvětší...:) :) :shisha3: takže čajíkuju jen občas...:) :) :)
hele :D mam vlezlou otázku, ty seš černej? nic proti, jen sem děsně zvědavej.. :shisha3: 8-)
 #2956  od smolda164L
 ned 15. srp 2010 9:28:15
Hmm Bohemi Crystal made in CZE :P
 #2970  od ujot
 pon 16. srp 2010 13:33:27
Jak já tu mojí velkou s tím pumpkinem mám rád :)
vd.JPG
:)
vd.JPG (204.58 KiB) Zobrazeno 10572 x
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
koupím tabák AF, Nakhla, Fumari

v Soukromá inzerce