• Upgrade dýmky

• Chcete vodní dýmku a nemůžete se rozhodnout kterou? Zde Vám poradíme.
Chcete vodní dýmku a nemůžete se rozhodnout kterou? Zde Vám poradíme.
 #15378  od minion998
 pon 16. zář 2019 16:42:06
Zdravím.

Mám dýmku, viz. fotky v příloze. Není to ale ono. Mám ji už pár let a nyní, když si dýmku dělám celkem často - chtěl bych něco lepšího.

Myslím si, že korunku, hadici a tu věc na uhlíky mám dobrou - nebo ne?

Je teda možnost a poradíte mi, jakou vázu s tělem bych si měl koupit, aby to stálo za to?
Nebo teda rovnou celou vodnici a ty nepotřebné věci prostě dát pryč?

Můj budget je cca 3000 Kč.

A poté mám ještě otázku, jak správně plnit tuhle korunku co mám. Je lepší ten tabák malinko utlačit? :D

Děkuji
Přílohy
j5.jpg
j5.jpg (96.19 KiB) Zobrazeno 1523 x
j4.jpg
j4.jpg (108.8 KiB) Zobrazeno 1523 x
j3.jpg
j3.jpg (103.64 KiB) Zobrazeno 1523 x
 #15379  od hookah
 čtv 19. zář 2019 23:31:03
Ahoj.

Hranica do 3000 Kc je podla mna dost malo na poriadnu vodnu fajku. Ak si nepotrpis na klasickej vodnej fajke cim mam na mysli klasicke materialy (plechova vodna fajka), tak kup nejaku fajku z nerezovej ocele, ktoru nebudes musiet ani umyvat po fajceni (staci vyplachnut v horucej vode a len niekedy vyplachnes aj so saponatom).

Nenapisal si, aku vysoku chces vodnu fajku. Velmi vela znaciek dnes vyraba vodne fajky aj z kvalitnej nerezovej ocele (V2A). To co mas teraz, je nejaka "lakocinka" vodna fajka :). Inac ceny za nerezove fajky sa pohybuju medzi 100 EUR az 300 EUR - ako ktora znacka, ako ktore modely, napr. ja mam MIG Nano ten najlacnejsi model od MIG, najmensia fajka od nich a cely zaklad stal 199 EUR. V Cechach alebo na Slovensku je bohuzial velmi slaby vyber vodnych fajok. Musis sa popozerat a nasledne si tiez objednavat fajku napriklad z Nemecka (napriklad popularne su shopy Elwano a Shisha-nil).

Vacsina vodnych fajok sa predava dnes uz bez korunky a bez hadice, ale dostanes aspon konektor, ktory sa zasuva do srdca fajky (az ho nastuplujes na jeden koniec silikonovej hadice). Takze korunka a hadica aj s naustkom (toto co davas do ust) moze zostat aj stara :). Aj ked bez urazky... to tiez nie je Boh vie co hmm.

Korunky uz existuju aj lepsie (no su drahsie - hlavne tie z dovozu ako napriklad velmi popularne ruske Oblako S a Oblako M).
Silikonove hadice maju cenu cca len 10 EUR (vyberies si podla dizajnu k svojej novej fajke - ak to bude nerezova vodna fajka, tak ciernu hadicu asi najlepsie, ale to je len moj nazor).
Naustky k hadiciam sa daju kupit tiez za lacno a vsakovate mozne druhy. Odporucam skleneny alebo potom omnoho drahsi nejaky karbonovy (cca 20-40 EUR).

Zoznam odporucanych vodnych fajok, vyrobenych z nerezovej ocele ti poslem do SZ kedze zoznam je dlhy :).

GL
Upgrade dýmky

v Výběr vodní dýmky

od:hookah

čtv 19. zář 2019 23:31:03

PRODÁM Serbetli tabac

v Tabáky, kamínky, melasy

od:hookah

ned 01. zář 2019 16:08:23

Spálený tabák

v Problémy

od:Black$Barron