• Váza aladin Origins Beirut

• Začínáme s vodní dýmkou.
Začínáme s vodní dýmkou.
 #15309  od Koudy42
 pát 20. črc 2018 14:41:19
Zdravím
včera jsem na své váze (30cm) našel velkou prasklinu a rozhodl jsem se jsem se na internetu vyhledat novou,ale bohužel jsem nikde ji nikde nenašel,tak se chci zeptat jestlitady někdo nezná nějaky velký obchod,díky
mám dýmku Aladin origins Beirut,díval jsem se i na jiné dýmky a stejnou vázu měli také dýmky Manila a Caracas
Popřípadě měl by někdo nápad na dočasné řešení? (váza drží pohromadě)
Díky Koudy42
 #15314  od hookah
 pon 23. črc 2018 0:02:37
To bude ťažké nájsť. Mohol by si prosím hodiť aj foto s detajlom na ten uzáver vázy ? Možno existuje iný typ Aladin fajok resp. s iným dizajnom vázy, kde by však mohla sedieť hĺbka ponoru pre downstem a zároveň rovnaký úchyt na hrdle vázy pre spojenie s telom (bajonet, závit, tesnenie).

Je to takto ? -> https://www.youtube.com/watch?v=EBtOMj55t2k pretože podľa tohto videa by mali pasovať všetky iné vázy z Aladin na tvoju, ak majú tiež na hrdle závit. Vo videu by mala byť myslím váza z fajky Aladin Lagos (predáva sa napr. na shisha.....style.....cz. Poprípadne bude záležať na vonkajšiom priemere závitu, aby sa dal presunúť onen medzikus na inú vázu... Aladin Lagos váza má podľa webstránky vonkajší priemer 5cm.

Možno sa podobajú niektoré z týchto, ale sú o dosť menšie:
www(bodka)aladin(pomlcka)shop(bodka)cz/shop/vazy/vazy-aladin-evolution

- alebo tu:
www(bodka)shisha(spolu)style(bodka)cz/vodni-dymky-prislusenstvi/vazy/show/all.html

Alebo skús ešte hladať, viac než doteraz, veľmi veľa vodných fajok dnes je takmer identických a odlišujú sa často len značkou alebo kvalitou určitých komponentov na vodnej fajke.
 #15318  od Koudy42
 úte 24. črc 2018 20:44:20
myslím si že by s závitem problém nebyl,hlavní problém je to že váza má 30 cm a vázy co jsem našel mají max 24 cm tak jak s ponorem
 #15322  od hookah
 ned 29. črc 2018 19:35:47
No a veď si zmeraj, či by do toho vošiel tvoj terajší downstem. Ak áno, tak podla mňa vôbec nevadí, ak bude downstem ponorený aj 3-4cm, keď dáš viac vody. Hlavne aby tam vošiel downstem. Ideálne alebo odporúčané je vždy tých 1-2cm ponoru downstemu. Ale to sa odporúča asi len na lepší ťah a aby voda nebublala až po ventily a aby nešpliechala do hadice (to sa asi nestane lebo aj tak je to hodne vysoko od hladiny vody). Alebo sa voda asi aj skôr zohreje, keď je jej veľmi málo. Musíš už ty vedieť, ja tú fajku doma nemám :-/.
Koupím korunku ODUMAN phunnel

v Soukromá inzerce

od:hookah

ned 24. kvě 2020 18:34:57

Vodní dýmka TopMark

v Vodní dýmky

úte 28. dub 2020 19:29:53

Aplikace pro milovníky vodních dýmek

v Volná diskuze

pon 06. led 2020 14:33:50